Чи несуть відповідальність перед законом працівники колл центрів, які розводять росіян на гроші?

513 просмотровУголовные вопросы
0
0 комментариев

Доброго дня!

Чув багато раз про роботу у колл центрах, де розводять русню на гроші. Цікаво, чи понесуть відповідальність перед законом працівники таких «офісів»

Люди, які дають відповіді на це запитання розділились на 2 табори. Перші стверджують, що так, бо це порушення закону по факту. Інші, що в країні війна, тому скам росіян не буде каратись по закону, адже це благе діло — нищити економіку ворога. Цікава ваша думка! Дякую!

Анонимный пользователь задал вопрос 13.04.2023
Добавить комментарий
0

Доброго дня. З точки зору закону в таких діях вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 190 Шахрайство. Формально склад злочинну є. Однак є одне але, для порушення кримінальної справи і притягнення винних осіб до відповідальності потрібен потерпілий. Без потерпілого неможливо взагалі кваліфікувати дії особи як притиправні, як можна сказати що його «розвели», якщо немає від нього жодних свідчень, можливо він добровільно перевів свої кошти. Посля початку війни Україна розірвала дружні відносини та співробітництво з російською федерацією. І наприклад, росіянин пише заяву про шахрайство в свою російську поліцію, там встановлюють що шахрай знаходиться в Україні і на цьому все, далі вони не можуть нічого зробити, бо немає співробітництва. Якби було б співробітництво, то в Українську поліцію було б надане доручення з росії і тут вже наша б поліція проводила з шахраєм певні дії.

Наша думка. Формально це порушення закону, але за це нічого не буде, по крайній мірі до тих пір, поки Україна не налагодить якісь дипломатичні відносини з росією.

Адвокатское бюро изменил статус на опубликованный 13.04.2023
Добавить комментарий
Вы просматриваете 1 из1 ответов, нажмите здесь, чтобы просмотреть все ответы.
Напишите свой ответ.