Виїзд закордон багатодітного батька

256 просмотровВоенные вопросы
0
0 комментариев

Доброго дня, підкажіть будь ласка по наступних питаннях.

Я одружений, у нас з дружиною четверо неповнолітніх дітей, але всі діти не спільні, в свідотствах народження моя дружина вписана як їх мати, батьком є інші чоловіки (3є від першого шлюбу і 4й від другого). Тобто діти від попередніх шлюбів дружини.

1. Чи зможу я виїзжати за кордон (повторюся, що 4ро дітей не від мене)?
2. Якщо зможу, то які документи треба мати в наявності (чи достатньо свідотства про шлюб та 4х свідотств народження, або їх завірених ноторіально копій)?
3. Якщо зможу, то чи повинні жінка та/або діти бути зі мною під час перетинання кордону?
4. Чи можліве отримання відсрочки від мобилизації?
5, Якщо можливе, то чи достатньо документів із пункту №2 для її отримання в ТЦК СП?

Іван задал вопрос 22.03.2023
Добавить комментарий
0
  1. Так, ви можете виїжджати за кордон з України, навіть якщо частину вашої родини становлять діти, які не є вашими біологічними дітьми. Але вам необхідно буде отримати дозвіл від біологічних батьків цих дітей або судове рішення щодо визнання їх неповнолітніми без опіки.
  2. Для виїзду за кордон вам необхідно мати паспорт громадянина України, а також документи, що підтверджують ваш статус, як от свідоцтво про шлюб та свідоцтва про народження вашої дружини та її дітей. Крім того, для певних країн можуть бути потрібні додаткові документи, такі як візи або довідки про здоров’я.
  3. Немає необхідності, щоб ваша дружина та діти були з вами під час перетинання кордону, якщо вони не подорожують разом з вами. Проте, якщо ваші діти виїжджають з вами за кордон, їм може знадобитися згода біологічних батьків.
  4. Якщо ви маєте статус батька, то ви можете подати заяву про відстрочку від призову до військової служби, на підставі того, що ви єдиний батько для чотирьох неповнолітніх дітей.
  5. Для отримання відстрочки від мобілізації вам необхідно подати заяву до територіального центру соціального забезпечення. У заяві вам потрібно буде зазначити свій статус батька і пред’явити документи, що підтверджують ваше право на відстрочку, такі як свідоцтва про шлюб та свідоцтва про народження. Для отримання детальнішої інформації

Ось що з цього питання зазначено в ДПСУ:

За змістом п. 2-6 Правил категорії осіб, яким дозволяється виїзд за межі України, визначено частиною першою статті 23 Закон України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».

Зокрема, абзацом четвертим ст. 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» визначено таку категорію, як жінки та чоловіки, на утриманні яких перебувають троє і більше дітей віком до 18 років.

Таким чином, визначальним фактором є не батьківство, а саме утримання трьох і більше дітей.

Отже, для перетину кордону на даній підставі необхідно надати підтверджуючі документи на утримання трьох і більше дітей віком до 18 років.

Такими документами, що підтверджує самостійне виховання дитини згідно з приписами Сімейного кодексу України можуть бути:

1)свідоцтва про народження дітей (трьох і більше);

або

2) посвідчення батька багатодітної сім’ї;

або

3) рішення суду про позбавлення одного з батьків батьківських прав;

або

4) свідоцтво про смерть матері дитини;

або

5) рішення суду про відібрання дитини у матері без позбавлення її батьківських прав;

або

6) рішення суду про визнання матері безвісти відсутньою;

або

7) рішення суду про оголошення матері померлою.

Для чоловіка, який є батьком трьох і більше дітей, можна перетинати кордон без дітей, за наявності зазначених документів або їх нотаріально завірених копії.

Також слід врахувати, що якщо чоловік не проживає однією сім’єю зі своєю дитиною ( дітьми), необхідно надати докази утримання такої дитини (дітей).

Підтверджуючими документами можуть бути:

рішення суду про призначення аліментів на утримання дитини (дітей) та довідка з виконавчої служби про відсутність заборгованості по сплаті аліментів, розміру сплати таких аліментів, тощо.

Адвокатское бюро изменил статус на опубликованный 23.03.2023
Добавить комментарий
Вы просматриваете 1 из1 ответов, нажмите здесь, чтобы просмотреть все ответы.
Напишите свой ответ.