Уточнення, виїзд за кордон

304 просмотровВоенные вопросы
0
0 комментариев

Дозвольте уточнити, я бачив на сайті ДПСУ,

що для перетину кордону, мені не обов’язково оформляти над дядьком опікунство, що достатньо йому зробити пенсійне посвідчення, яке підтверджує його інвалідність і можна в ролі супроводжуючого його вивезти. Чи потрібні мені при собі якісь документи мати, до прикладу нотаріально підтвердженну копію що маємо родинні зв’язки? І ще одне, в мене буде лиш один раз можливість перетнути з ним кордон, і чи буде якась відповідальність за те що він повернеться через пару днів, а я залишуся, тому що по закону заїхати я повинен повернутися з ним. Буду вдячний за відповідь

Влад задал вопрос 22.03.2023
Добавить комментарий
0

Наскільки мені відомо, то у вашому випадку необхідно робити опікунство, хоча все може бути, як там нас практиці все проходить невідомо. Якщо без опікунства вдасться виїхати, то напишіть нам на сайт, щоб ми розуміли та надавали цю інформацію іншим клієнтам.

Відповідальності: Ваші дії можуть бути розцінені як незаконне перетинання кордону.

Стаття 204-1 КУпАП: Перетинання або спроба перетинання державного кордону України будь-яким способом поза пунктами пропуску через державний кордон України або в пунктах пропуску через державний кордон України без відповідних документів або з використанням підробленого документа чи таких, що містять недостовірні відомості про особу, чи без дозволу відповідних органів влади —

тягнуть за собою накладення штрафу від двохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб, з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення.

Тобто, можна отримати штраф у розмірі від 3 400 до 8 500 гривень

Адвокатское бюро изменил статус на опубликованный 22.03.2023
Добавить комментарий
Вы просматриваете 1 из1 ответов, нажмите здесь, чтобы просмотреть все ответы.
Напишите свой ответ.