Доповнення до питання про мсек.

338 просмотровДругие вопросы
0
0 комментариев

Я мав на увазі, якщо я хочу захистити свої права, коли мене будуть оглядати лікарі мсек, чи можу я їх знімати на камеру?Ну ось наприклад, як я зможу довести, що вони мені грубили, кричали, говорили на російській мові, або наприклад, я приніс купу документів, а вони тільки на один документ глянули, послухали мене декілька хвилин і вже прийняли рішення, надавати мені групу чи відсотки.Як мені це все довести, якщо в мене не буде відеодоказів, вони ж можуть сказати «та ми всі документи подивилися і прийняли ось таке рішення», хоча насправді це було б неправильне рішення, так як вони не подивилися всі медичні документи.То, якщо вони не захочуть, щоб я їх знімав на камеру, чи можу я їм показати якийсь закон, щоб вони проводили мій огляд і я їх в цей час міг знімати на камеру.

Анонім задал вопрос 20.03.2023
Добавить комментарий
0

Відповідно до ч. 1, 2 ст. 307 Цивільного кодексу України:

1. Фізична особа може бути знята на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку лише за її згодою. Згода особи на знімання її на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку припускається, якщо зйомки проводяться відкрито на вулиці, на зборах, конференціях, мітингах та інших заходах публічного характеру.

2. Фізична особа, яка погодилася на знімання її на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку, може вимагати припинення їх публічного показу в тій частині, яка стосується її особистого життя. Витрати, пов’язані з демонтажем виставки чи запису, відшкодовуються цією фізичною особою.

Тобто у вас немає права знімати на відео лікарів.

Адвокатское бюро изменил статус на опубликованный 20.03.2023
Добавить комментарий
Вы просматриваете 1 из1 ответов, нажмите здесь, чтобы просмотреть все ответы.
Напишите свой ответ.