выезд за границу

305 просмотровВоенные вопросы
0
0 комментариев

Можно ли выехать за границу на основании инвалидности 2-й группы (пожизненной) на оздоровление в частном порядке  если еще нет 60 лет возраста?

Адвокатское бюро ответил на вопрос 12.03.2023
Добавить комментарий
0

За змістом п. 2-6 Правил категорії осіб, яким дозволяється виїзд за межі України, визначено частиною першою статті 23 Закон України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».

У свою чергу, абзацом третім ст. 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» визначено таку категорію, як визнані в установленому порядку особами з інвалідністю.

Виїзд за межі України осіб з інвалідністю не обмежується по кількості перетинань державного кордону на виїзд з України.

Таким чином, особи з інвалідністю (незалежно від групи) мають право перетинати державний кордон на виїзд з України за наявності одного з таких документів, що підтверджують інвалідність:​

посвідчення, яке підтверджує відповідний статус;

або

пенсійного посвідчення чи посвідчення, що підтверджує призначення соціальної допомоги

відповідно до Законів України «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю», «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю», в яких зазначено групу та причину інвалідності;

довідки для отримання пільг особами з інвалідністю, які не мають права на пенсію чи соціальну допомогу, за формою, затвердженою Мінсоцполітики.

Адвокатское бюро ответил на вопрос 12.03.2023
Добавить комментарий
Напишите свой ответ.