Адвокат Київ

Адвокат Киев

Адвокатське бюро «Олексія Шмарова» складається з адвокатів, які спеціалізуються на різних напрямках надання юридичних послуг. Ми спеціалізуємося на цивільних, господарських та кримінальних правовідносинах.

Що це означає: На практиці це означає, що у нас ви можете отримати допомогу адвоката по будь-яким судовим спорам і конфліктним ситуаціям виникаючим між фізичними особами, фізичними і юридичними особами, юридичними особами, та адвокатський захист від кримінального переслідування.

Багато людей звертається до нас за допомогою адвоката в судових спорах з банками. Банки часто подають до судів за прострочку зі сплати кредиту, виставляють права вимоги за кредитами на продаж через аукціони, нечисті на руку колектори купують такі кредити і відбирають у позичальників останні засоби для існування і єдине житло.

Позичальники, які звернулися до нас з такою проблемою, залишаються задоволені роботою адвоката, і розуміють, що свої права треба захищати, а не пускати все на самоплин і сподіваютися на справедливий і гуманний суд.

У 95 відсотках випадків, якщо з боку позичальника в судове засідання не з’являється адвокат, суд це сприймає як згоду відповідача з вимогами банку, і повністю задовольняє заявлені суми.

Ми захистили багато клієнтів в таких судових суперечках. Практично по всіх справах вдається застосувати позовну давність, списати частину кредиту та відсотків, скасувати пені і штрафи, припинити поручительство. Колекторські компанії після купівлі кредиту приймають у власність іпотечне майно, яким забезпечений кредит. Шоковою стає ситуація, коли позичальника за один день позбавляють права власності, приїжджають нові власники квартири і викидають вас на вулицю. Вся біда таких схем полягає в тому, що колектори беруть у власність квартиру позичальника по заниженій в три рази оцінці, в порівнянні з риночними цінами. У підсумку виходить, що людина купила в кредит квартиру, кілька років платила кредит, квартиру забрали, а кредит вона залишається ще і винна. Ми успішно боремося з такими схемами, скасовуємо реєстрацію права власності, оскаржуємо дії державного реєстратора, скасовуємо угоди купівлі-продажу, повертаємо у власність ваше майно. Послуги адвоката надаються не тільки по іпотечних кредитах і кредитах на великі суми.

Також успішно списуємо заборгованість за кредитними картками ПриватБанку. Існує два способи закриття кредитної карти, перший - через суд, другий за домовленістю з банком. Наші ресурси дозволяють закрити кредитну карту Привату за 20 відсотків від суми заборгованості по карті.

Учасники ДТП також нерідко вдаються до допомоги адвоката. Більшість наших клієнтів — це потерпілі в результаті ДТП, які хочуть відшкодувати витрачені на ремонт свого автомобіля гроші.

Ми допомагаємо в судовому порядку провести стягнення матеріальної шкоди як зі страхової компанії винуватця ДТП, так і з самого винуватця. Несправедливість полягає в тому, що страхову компанію власник авто вибирає на свій розсуд під час покупки автоцивілки.

Не секрет, що більшість страхових компаній не виконують свої зобов’язання по виплаті страхового відшкодування. І, якщо страхова компанія винуватця не платить страхове відшкодування потерпілому в ДТП, то це вже проблеми потерпілого. У таких випадках краще відразу вдаватися до допомоги адвоката, оскільки втрата часу може обернутися негативними наслідками. Сам винуватець ДТП відповідає за різницю між відновним ремонтом і заподіяною шкодою. Крім цих сум, винуватцю можна пред’явити і моральну шкоду, адже саме внаслідок його дій вам довелося ходити пішки замість комфортного пересування на автомобілі. Нерідко бувають випадки, коли провину за аварію намагаються повісити на потерпілого. Шляхом підміни доказів і проведення експертиз з завідомо замовленим результатом, винуватцям вдається вийти сухими з води переклавши при цьому провину на іншу особу. Якщо винуватець аварії будь-якими шляхами намагається довести свою невинність і найняв адвоката, це ознака того, що вам також потрібно звертатися за допомогою до адвоката, інакше винуватцем ДТП можете стати ви. Ми користуємося послугами перевірених експертів з досвідом не менше 15 років, які знають досконально методи визначення причин і наслідків дорожньо-транспортних пригод. Серед наших клієнтів також люди, які мають потребу в послугах адвоката по майнових спорах. Це спори, що виникають в результаті зазіхання третіх осіб на майно законного власника, суперечки про поділ спільно нажитого майна при розлученні, незаконні арешти та обтяження виконавчої служби, слідчих органів, нотаріусів, банківських установ, суперечки щодо спадкового майна та встановлення права на спадкування. Спори щодо нерухомого майна іноді стають досить складною категорією справ, що вимагає від адвоката значних зусиль по зібранню доказів. Складність полягає в тому, що найчастіше більшість документів, що підтверджують право на майно, давно загублені або знищені.

Адвокату доводиться знаходити шляхи виходу з ситуацій, підтверджувати право непрямими документами, отримувати дублікати, копії втрачених документів. Наприклад, користування нерухомим майном можливо підтвердити квитанціями про оплату комунальних послуг, показаннями свідків, сусідів, іншими документами. Ми не тільки представляємо інтереси в суді з майнових спорів, а й надаємо послуги зі збору необхідних доказів, довідок, виписок, отриманні документів на нерухомість, землю.

Перевага адвоката полягає в тому, що всі державні органи і приватні організації зобов’язані надавати відповіді на письмовий запит адвоката. Допомога адвоката значно спрощує клієнту процес збору доказів для суду.

Для зв’язку з адвокатом зателефонуйте нам по телефону ☎ 096-819-30-72

Спеціалізуємося на багатьох напрямках адвокатської діяльності: захист інтересів клієнтів в кредитних спорах, захист інтересів при ДТП, стягнення боргів, цивільні спори, господарські спори, договірні відносини, майнові суперечки. Можете звернутися до нас практично з будь-якого питання в цивільних правовідносинах. Завдяки допомозі адвоката багато клієнтів виграли судові спори, позбулися боргів, захистили свої права і відновили справедливість. Надаючи адвокатські послуги, ми щодня консультуємо клієнтів, постійно розбираємося в нових справах, що гарантує вам досвід адвоката у вирішенні вашої проблеми. Ми стикалися з багатьма важкими завданнями, але завжди вдавалося їх вирішити. Ви можете зв’язатися з адвокатом, зателефонувавши нам, або залишити свій телефон через форму зворотного зв’язку, і ми самі зателефонуємо.

На сайті ви знайдете допомогу адвоката, консультації з правових питань, можливість вирішити свою проблему по телефону, допомога в суді. Без використання важких юридичних термінів пояснимо, як адвокат може допомогти у вашій ситуації, і які витрати вас чекають. Адвокат допоможе в підготовці потрібних документів, написанні запитів, позовних заяв, проведенні експертиз, зборі довідок, захисті ваших прав в суді або державних органах. Знаходимося в Києві, місті великих можливостей, де ви безсумнівно знайдете адвоката, який буде відповідати вашим вимогам.

Під час надання юридичної допомоги, виключається будь-який зовнішній вплив на адвоката. Він діє незалежно, використовуючи тільки правові методи. Майже кожен з нас у своєму житті користувався послугами адвоката. Тому, до вибору адвоката потрібно ставитися відповідально, оскільки найчастіше від цього залежить подальше життя. Адвокат повинен терпляче ставитися до проблем клієнта, уважно його вислухати, дати ділову пораду, і не обіцяти того, що за законодавством України зробити неможливо.

Якщо ви зупините свій вибір на нашому адвокаті, то можете бути впевнені, що ми вам запропонуємо найефективніші способи вирішення юридичних проблем. Ми постійно вдосконалюємо свої знання, відвідуємо всілякі лекції та семінари для адвокатів. Відстежуємо нові зміни законодавства по тих напрямках юридичної роботи, на яких ми спеціалізуємося, вивчаємо і аналізуємо судову практику, завжди володіємо найактуальнішою інформацією.

Надаємо адвокатські послуги громадянам України вже більше десяти років, проводимо юридичні консультації на різні теми, в більшості випадків досягаємо поставлених цілей.

Захищаємо права та законні інтереси Довірителя в судових органах, правоохоронних органах, державних організаціях, прокуратурі. Якісні юридичні послуги. Низькі ціни на послуги.

16 Комментарии

 1. Доброго дня!
  В мене є запитання
  Яким чином можна виселити людину з хати?
  Людина приписана в хаті але не дає можливості жити в ній власниці

 2. Доброго дня.Чи може сільська рада скасувати рішення про земельну ділянку,після прийняття рішення на сесії . І відати іншій людині.

 3. Мене звати Михайло в мене є запитання про набуття громадянства чи можете ви мені допомогти? Я і моя дружина є українці,коли ми були за кордоном в США в нас народився син і отримав свідоцтво про народження в США, зараз ми в Україні що нам потрібно зробити щоб виготовити йому хоч якісь українські документи.

 4. Чи має обласна рада право забороняти спортивне та любительське рибальство? А на які нормативно-правові акти можна послатися?

 5. Можна проконсультуватись по земельному питанні? Чи можемо ми забрати в орендаря свій пай якщо договір оренди ще діє? Чи можу я просити його надати мені кошти за оренду на декілька років наперед?

 6. Доброго дня. У мене сталася така ситуація: Я стала жертвою Шахрая, жителя Болгарії, який останнім часом перебуває в Чехії, це Георгій Біжев, житель Благоєвграда. Він вкрав у мене гроші 62 000 чеських корун минулого літа. Зараз перебуваю в Україні і ніяк не можу з ним ні зв’язатися ні домогтися, щоб він повернув вкрадене, хоча спочатку він обіцяв все. Навіть дав свою банківську карту, куди повинен був пересилати гроші. Знаю від його друга, що Георгій Біжев вже притягувався за крадіжку грошей у громадянки Чехії. Чи можна щось зробити, перебуваючи на території України? Зараз не маю можливості їхати в Чехію, щоб це вирішувати. Зверталася до місцевого відділу поліції, мені сказали нічим не можуть допомогти

 7. Доброго дня! Хотіли дитині (5років) Змінити прізвище. Але зробити це не по місцю прописки, а в тому місті, де зараз знаходимось (Львів). Знаю, що це доведеться також робити одному з батьків. Чи можливо через ЦНАП( отримання виписки про реєстрацію), а потім ДМС це зробити?

 8. Я безробітна з листопада, стала на біржу, отримую виплати.Віддавала на біржу довідку ок 5, але там не видно моїх доходів за останні 5 місяців там нулі.Скажіть будь ласка, те що там стоять нулі, це впливає на розмір самих виплат які нараховує біржа?Що в такому разі мені робити, я там на обліку до 12 лютого.

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.