Адвокат по семейным спорам Киев (Шевченковский район)

Адвокат по семейным спорам Киев (Шевченковский район)

На нашем сайте вы можете получить юридическую помощь адвоката по семейным спорам. Для получения юридической помощи по семейным спорам, вам необходимо созвонится с адвокатом, договорится о встрече и подъехать в наш офис с документами.

5 Комментарии

 1. Квартира куплена мною до шлюбу, під час шлюбу збільшено площу квартири за рахунок переобмірів та уточнення площ. Чи має право чоловік на частку в цій квартирі?

  • Если это были какие-то пристройки и тому подобное, то имеет право на часть этих пристроек. А если действительно за счет переобмеров, то тогда не имеет.

 2. Доброго вечора.

  Подружжя які проживають в однокімнатній квартирі загальною площею 42 м2, подали до органу опіки та піклування за місцем свого проживання заяву з проханням дати висновок про можливість бути прийомними батьками. До своєї заяви вони додали довідку з місця роботи (із зазначенням посади та розміру заробітної плати), копію фінансового особового рахунку і виписку з будинкової книги з місця проживання, копію свідоцтва про укладення шлюбу та медичну довідку про стан здоров’я.
  Через місяць органом опіки та піклування було здійснено обстеження умов проживання та за його результатами складено акт про неналежні житлово-побутові умови їх проживання, що перешкоджає стати прийомними батьками.
  Крім того, орган опіки та піклування вказав, що заявниками представлені не всі необхідні документи.

  Яка правова оцінка органу опіки та пілкування?

 3. Може допомогти з таким питанням
  Який зараз розмір аліментів для дитини 5 років

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.