"supreme law"

адвокатське об'єднання

gallery/twitter-icon
gallery/facebook-icon

01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 46-Б, поверх 3, оф. 203

Консультації по: ☎ +38 096-819-30-72

gallery/letter-128

office@ukaz.com.ua

gallery/logo-law
gallery/44

ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Ім’я   
Ел. пошта  
Телефон  
Повідомлення  
Вкладення  

Ми допоможемо вам знайти відповіді на правові питання. Розберемося з юридичними тонкощами, вирішимо питання, що виникають в житті і в бізнесі.

Хочете отримати юридичну консультацію онлайн, заповніть форму, опишіть ваше юридичне питання, і ми проаналізуємо вашу ситуацію і надамо вам юридичний висновок.

Вартість онлайн консультації - безкоштовно.

Юридична консультація онлайн надається на безкоштовній основі.  

 

Юридична консультація в офісі - 300 грн.

Консультація по загальним питанням - безкоштовно.

Усна юридична консультація в офісі компанії надається на платній основі.

Підготовка правового висновку в письмовій формі - на платній основі.

Отримати юридичну консультацію ви можете зателефонувавши нам по телефону 096-819-30-72

Ми знаходимося в місті Києві за адресою вул. Хрещатик, 46-Б, поверх 3, офіс 203

Надаємо юридичні консультації та адвокатські послуги в наступних сферах:

Кредитні спори з банками, представництво в судах, оскарження дій банку, списання частини кредиту, повернення у власність заставного майна, реструктуризація кредитів.

gallery/bank
gallery/dtp
gallery/razvod
gallery/obyazatelstv
gallery/dolgi2
gallery/zemelny2

Спори в результаті ДТП, стягнення грошей зі страхової компанії і винуватця ДТП, проведення експертиз, представництво в суді, оскарження штрафів, повернення авто зі штрафмайданчика.

Цивільні спори, судові справи між фізичними особам у цивільних правовідносинах, спори про право власності, земельні, фінансові, боргові суперечки. Аліменти, розлучення, поділ майна.

Господарські спори, абонементське обслуговування, стягнення заборгованості за господарськими операціями, примус до виконання зобов'язань, корпоративні спори, стягнення штрафів, пені.

Стягнення боргів через суд за розписками, договорами позики, нотаріальними договорами, арешт майна боржника, стягнення пені, інфляції.  Претензійна робота з примусу до повернення боргу.

gallery/zavech2
gallery/1-2
gallery/jilishniy spor
gallery/567883
gallery/sudі
gallery/trud
gallery/23243
gallery/vvvod2
gallery/nalog2
gallery/napisanie-dogovor2
gallery/dvs2

Спори щодо нерухомості, дачні спори, визнання права власності, розірвання угод з нерухомістю, суперечки щодо земельних ділянок, виселення, вселення в нерухомість, спори пов'язані з орендою.

Спадкові спори, поновлення строку на прийняття спадщини, визнання права на спадщину, оскарження заповіту, збір документів, що підтверджують родинні стосунки, скасування нотаріальних дій та документів.

Поділ майна подружжя через суд, оскарження шлюбного договору, договірний поділ, визначення місця проживання дітей, визнання права власності на частину спільного майна, розділ квартири, будинки.

Житлові спори, затоплення квартири, пошкодження майна пожежею, оцінка розміру шкоди, допомога в отриманні документів, довідок, зняття з реєстрації, супровід угод по оренді, спори про право власності.

Юридичний супровід угод з нерухомістю, реєстрація права власності, перевірка перед придбанням, перевірка арештів, правка договорів відчуження, оцінка ризиків угоди, юридичний аналіз майна.

Судові спори, представництво в судах юридичних та фізичних осіб, представництво у виконавчій службі, підготовка позовних заяв, клопотань, заперечень на позови, накладення арешту на майно.

Охорона праці, трудові спори, поновлення на займаній посаді, стягнення шкоди, стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу, аналіз і складання трудових контрактів, досудове врегулювання.

Розірвання шлюбу через суд, складання позовних заяв, судове представництво по розлученням, апеляційне та касаційне оскарження, складання договорів про місце проживання дітей.

Введення новостворених об'єктів нерухомості в експлуатацію, отримання дозвільних документів, реєстрація декларації в архітектурно-будівельній інспекції, реєстрація права власності в реєстрі.

Оскарження актів державної податкової інспекції за результатами позапланової перевірки, скасування податкових рішень ДПІ, підготовка заперечень на акти, скарги на дії інспекторів податкової.

Складання договорів підряду, оренди, поставки, перевезення, позики, довічного утримання, купівлі-продажу. Шлюбних контрактів, трудових угод, господарських договорів, внесення змін до існуючих договорів.

Представництво в виконавчій службі, ознайомлення з матеріалами виконавчого провадження, пред'явлення до виконання виконавчих листів, оскарження дій або бездіяльності державних виконавців.

Для отримання юридичної консультації зателефонуйте +38 096-819-30-72

Вартість юридичної консультації:

Написання позову - 4000 грн.  

Написання позову в господарському процесі - 4000 грн.  

Написання заперечень (відзиву) на позов - 2000 грн.  

Представництво в суді (за 1 засідання) - 1500 грн.  

Комплексне ведення справи в суді першої інстанції - 14000 грн.  

Списання кредиту в ПриватБанку (при оплаті 20%) - 3000 грн.  

Позов про визнання кредиту недійсним - 3000 грн.  

Написання заперечень на позов Банку - 1500 грн.  

Написання клопотання в судовому спорі - 500 грн.  

Написання листа з пропозицією реструктуризації - 500 грн.

Написання зустрічного позову - 4000 грн.

Написання клопотання про призначення експертизи - 500 грн.

Консультація з кредитних питань - 300 грн.  

Консультація з питань ДТП - 300 грн.  

Консультація - 300 грн. 

Онлайн юридична консультація - безкоштовно.  

Юридична консультація по телефону - 300 грн.  

Консультація в офісі компанії - 300 грн.  

Підготовка правового висновку - 400 грн.