"supreme law"

адвокатське об'єднання

gallery/twitter-icon
gallery/facebook-icon

01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 46-Б, поверх 3, оф. 203

Консультації по: ☎ +38 096-819-30-72

gallery/letter-128

office@ukaz.com.ua

gallery/logo-law
gallery/44

У таблиці вказані мінімальні розцінки на послуги адвоката по веденню нескладних справ. Вартість послуг може бути збільшена в залежності від складності ведення справи, складності написання документу, необхідності глибокого аналізу судової практики.

Що робити, якщо нема чим платити кредит?

Наше адвокатське об'єднання кілька років у Києві займається протидією банківського беззаконню і терору.  Ми допомагаємо в судах відстояти права кредитних позичальників, зменшити розмір суми боргу, списати частину кредиту, скасувати штрафи і пені, врятувати заставне майно.

Один з найбільш гострих питань, які цікавлять кожного позичальника, як заставних, так і беззаставних кредитів, платити, чи не платити по кредиту.  Тут чіткої відповіді немає.  Але для того, щоб прийняти найкращий варіант для вас потрібно подивитися все виключно з правової точки зору.  Якщо говорити про закон, то коли ви берете кредит, і неважливо який він заставний або беззаставний, ви підписуєте договір кредитний і берете на себе якісь зобов'язання, іншими словами берете на себе зобов'язання, які прописані в договорі.  

Тобто, якщо ви взяли кредит в доларах, значить повинні повертати в доларах, якщо в євро означає євро, якщо в кредитному договорі передбачена процентна ставка 15 річних, значить 15, якщо 30, значить 30, якщо там передбачені різні штрафні санкції за будь-які дії  , значить, вони там передбачені. Іншими словами, з правової точки зору, до того як ви підписували договір і брали кредит, потрібно було уважно ознайомлюватися з документами та для себе приймати рішення підходять вам ці умови чи ні.  

 

Але, якщо зараз ви вже опинилися в цій ситуації, ви вже взяли свого часу цей кредит і вам потрібно вирішувати питання що ж робити далі. Звичайно ж з точки зору закону, той хто не платить, він більшою мірою неправий, і будь-яка економічна ситуація в країні, і який курс долара.  

 

Тобто, ви не праві, ви не виконуєте умови кредитного договору, значить потрібно дивитися на це питання трошки з іншого ракурсу. Якщо ви можете платити, значить платити потрібно, так як ви підписалися під кредитом. Потрібно розуміти, що навіть якщо вам важко, потрібно платити з останніх сил. На жаль, кредитор не піде вам на поступки, не ослабить ваш платіж.  

 

Тут потрібно розуміти, ви або платите як потрібно, або припиняєте повністю платити. Якщо ви не здатні виконувати свої зобов'язання за договором, відповідно до договору, тоді краще припиняти оплачувати. Чому?  

 

Тому, що відповідно до закону, зобов'язання яке ви взяли, є двостороннім. Тобто, ви несете свої зобов'язання перед кредитором, але ви можете звернути увагу на якісь суттєві об'єктивні моменти ваших договорів, про які ви в момент взяття кредиту не знали.  

 

Якщо ви не згодні з цими умовами договору, то ви можете гіпотетичний виставити претензію вашому контрагенту, в даному випадку банку, або фінансової організації, про справедливість або несправедливо пунктів договору.  І якщо контрагент вас проігнорує, а він це зробить, тоді можна звертатися в суд для відстоювання своїх прав.  

 

Але для того, щоб розуміти, є у вас такі можливості чи ні, потрібно, звичайно ж, провести юридичний аналіз вашого договору. Якщо навіть зачіпок немає, але платити ви все одно не можете, потрібно розуміти, що відповідно до цивільного кодексу ваші кредитні взаємовідносини з контрагентом є добровільними, і за великим рахунком банк може як пробачити вам якусь частину кредиту, так і пробачити весь борг  .  

 

В цілому, якщо ви не можете платити, і ніяк не можете домовитися з вашим кредитором, потрібно розуміти, що тоді ви повинні припинити платити повністю.  

 

Ви повинні ввести цей кредит статус проблемного для того, щоб ваш контрагент все-таки побачив вашу проблему і звернув на вас увагу, і тоді ви можете або через суд домогтися якихось поступок і закриття кредиту на відповідних для вас умовах, або шляхом взаємини з  кредитором все-таки домовитися на тих умовах, які вам би підійшли. Іншими словами, якщо підсумувати, платити чи не платити кредит, платити звичайно ж потрібно, якщо ви можете це.  

 

Якщо не можете, тоді потрібно припиняти, тому що так чи інакше, якщо ви не можете платити, ви не будете його платити, тому що вам нема чим платити. Причому потрібно розуміти, що тоді вам все одно потрібно буде домовитися з кредитором.

 

Можна домовлятися про реструктуризацію або домовитися про якийсь дисконтном закриття. Тобто, коли наприклад вам буде списана якась частина боргу, і ви платите тільки частина боргу або наприклад, коли у вас зовсім немає грошей, і ви реалізуєте заставне майно.  

 

Якщо домовитеся продати заставне майно, ви віддасте його вартість банку, решта суми заборгованості вам буде списана. Або, можливо, навіть якась частина від продажу цього заставного майна залишиться у боржника.  

 

Іншими словами, потрібно домовлятися, домовлятися з кредитором. Якщо домовлятися не виходить, потрібно відстоювати свої права і інтереси через суд на законних підставах.  

 

Тобто, всі взаємовідносини потрібно виключно переводити в правове поле.  

 

Виходячи з інформації, кожен сам для себе повинен вирішити як вам надходити, платити чи не платити, судитися з кредиторами або домовлятися.

Для зв’язку з нами зателефонуйте по телефону ☎ 050-227-19-66

Ми знаходимося в місті Києві за адресою вул. Хрещатик, 46-Б, поверх 3, офіс 203

Ім’я   
Ел. пошта  
Телефон  
Повідомлення  

Залишити заявку 

gallery/red-arrow

Або залиште свій номер телефону або електронну пошту, і ми самі вам зателефонуємо або напишемо.

Вартість послуг:

gallery/logo

Увага !!!

 Списуємо борги за кредитними картками ПриватБанку.
 Від вас потрібен тільки ідентифікаційний номер.
 Деталі по телефону

+38 050-227-19-66

Написання позову

від 2000 грн.

Написання заперечень (відзиву) на позов

від 1000 грн.

Представництво в суді (за 1 засідання)

від 1000 грн.

Комплексне ведення справи в суді першої інстанції

від 5000 грн.

Списання кредиту в ПриватБанку (при оплаті 20%)

3000 грн.

Позов про визнання кредиту недійсним

від 1000 грн.

Написання клопотання в судовому спорі

від 300 грн.

Написання листа з пропозицією реструктуризації

від 500 грн.

Написання зустрічного позову

від 2000 грн.

Юридична консультація по кредитах

300 грн.

Онлайн юридична консультація

безкоштовно.

На які моменти необхідно звернути увагу, якщо нема чим платити кредит.