"supreme law"

адвокатське об'єднання

gallery/twitter-icon
gallery/facebook-icon

01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 46-Б, поверх 3, оф. 203

Консультації по: ☎ +38 096-819-30-72

gallery/letter-128

office@ukaz.com.ua

gallery/logo-law
gallery/44

Банк подав до суду мої дії

Банк подав до суду мої дії - з такими питаннями стикається більшість кредитних позичальників, на яких банк подав до суду. Безумовно, самою правильною дією в такій ситуації буде консультація з адвокатом. Чому? Тому що існує безліч факторів, що впливають на ваші зобов'язання перед банком. У багатьох ситуаціях банки допускають безліч помилок, пропускають строки позовної давності, допускають припинення поручительства, порушують законодавство про захист прав споживачів, неправильно нараховують відсотки штрафи і пеню. Адвокат по кредитах подивиться ваш кредитний договір, позовну заяву банку, і скаже вам, чи варто відстоювати свої права в суді, або потрібно платити.

Вартість послуг Адвоката:

gallery/sudebnyi-prikaz
Банк подав до суду мої дії - дзвоніть адвокату 
+38 050-227-19-66.

Написання заперечень (відзиву) на позов

від 1500 грн.

Представництво в суді (за 1 засідання)

1000 - 2000 грн.

Комплексне ведення справи в суді першої інстанції

від 5000 грн.

Написання зустрічного позову

від 2000 грн.

Юридична консультація

300 грн.

Написання апеляційної скарги

від 1500 грн.

Ми є професійними адвокатами по кредитах, допоможемо виграти суд з банком, скасувати поруку, іпотеку, або істотно зменшити суму боргу.

 

Телефонуйте нам ☎ +38 050-227-19-66, і ми більш детально пояснимо, якими повинні бути ваші дії, якщо банк подав до суду.

 

Ви можете відстоювати свої права в суді як із залученням адвоката, так і самостійно. Якщо кредитний позичальник не згоден з позовними вимогами, він повинен підготувати письмовий відзив на позовні вимоги банку і подати його до суду. Якщо суд не врахує письмові заперечення відповідача і винесе судове рішення на користь банку, кредитний позичальник має право подати апеляційну скаргу на рішення суду.

 

В цілому, дії позичальника зводяться до того, щоб знайти слабкі сторони позову і кредитного договору, порушення законодавства з боку банку, і самому, або із залученням адвоката відстояти свої права в суді.