"supreme law"

адвокатське об'єднання

gallery/twitter-icon
gallery/facebook-icon

01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 46-Б, поверх 3, оф. 203

Консультації по: ☎ +38 096-819-30-72

gallery/letter-128

office@ukaz.com.ua

gallery/logo-law
gallery/44

 Адвокат на Мінському масиві

Послуги адвоката на Мінському масиві надаються командою фахівців в різних галузях права. Це вигідно клієнту, оскільки він може звернутися до нас з будь-яким юридичним питанням. Іноді клієнт приходить з однією проблемою, а в ході бесіди виявляється, що проблему не можна вирішити без вирішення проблеми в іншій галузі права.
До початку співпраці проводимо з клієнтом юридичну консультацію, пояснюємо суть його юридичного питання та шляхи вирішення. Пропонуємо клієнту різні варіанти вирішення юридичної проблеми і оплати за послуги адвокатів. Пропонуємо гнучкі умови оплати послуг, такі як платежі частинами, або за фактом за виконану роботу. 

Не секрет, що судові процеси можуть тривати близько року. Наприклад, якщо вартість юридичних послуг становить 10000 гривень, то клієнт може їх оплатити протягом року по 2000 гривень щомісяця. Або, клієнт платить 3000 гривень за написання позову, а в подальшому по 2000 гривень за кожне судове засідання. Розриви між судовими засіданнями сягають кількох місяців, так що клієнтові фінансово не важко зібрати необхідну суму. Ми знаходимося в Києві, обслуговуємо клієнтів проживаючих в Київській області, Києві, в тому числі і на Мінському масиві. Існує думка, що адвокати в Києві більш компетентні і більш серйозно ставляться до своєї професії, ніж адвокати в регіонах України. Неодноразово доводилося чути від клієнтів, що адвокати регіону беруть гроші і нічого не роблять. Тому пропонуємо послуги клієнтам, які проживають по всій території України. У багатьох цивільних справах юридичні послуги можна надавати віддалено. Як це відбувається. Клієнт оплачує послуги адвоката на банківську карту. Адвокат готує від імені клієнта процесуальні документи для суду і інструкції, що далі робити. Документи адвокатом пересилаються клієнтові на електронну пошту, і йому залишається тільки роздрукувати, підписати і відіслати до відповідних інстанцій або суду. Така форма адвокатських послуг є зручною як для клієнта, так і для адвоката. Якщо ви проживаєте на Мінському масиві або в іншому районі Києва, то вам зручніше буде під'їхати до адвоката в офіс, отримати юридичну консультацію та укласти письмовий договір про надання юридичних послуг. Відповідно до процесуального законодавства України, судові позови потрібно подавати за місцем знаходження відповідача. Таким чином, законодавство захищає відповідачів і боржників від неправомірного стягнення без їх присутності на суді. Отже, якщо ви проживаєте в регіоні, а ваш відповідач в Києві, це не біда. Вам потрібно лише підписати договір з адвокатом, і відіслати його нам. Все інше ми зробимо самі без вашої присутності. По всіх судових спорах, що супроводжуються адвокатом, клієнтам не потрібно бути присутнім на суді і давати будь-які свідчення. Присутність клієнта на суді може бути за його бажанням, і він може сидіти і просто спостерігати за судовим процесом.

Для зв’язку з нами зателефонуйте по телефону ☎ 050-227-19-66

Ми знаходимося в місті Києві за адресою вул. Хрещатик, 46-Б, поверх 3, офіс 203

Ім’я   
Ел. пошта  
Телефон  
Повідомлення  

Залишити заявку 

gallery/red-arrow

Або залиште свій номер телефону або електронну пошту, і ми самі вам зателефонуємо або напишемо.

Вартість послуг Адвоката на Мінському масиві:

gallery/logo

Суд на Мінському масиві находится по адресу: 
04212, г. Киев, ул. Тимошенка, 2-Е 

Телефон: 0-800-501-492 

Время работы: Пн-Чт с 09:00 до 18:00 

Пт с 08:00 до 15:45 

Перерыв с 13:00 до 13:45

Надаємо послуги адвоката на Мінському масиві.

Захищаємо інтереси наших клієнтів в суді, який знаходиться на Мінському масиві.

У вас судовий процес в суді, що знаходиться на Мінському масиві?

 

Ви подали позов до суду на Мінському масиві?

 

Є відповідачем у судовій справі, яка слухається судом на Мінському масиві?

Послуги адвоката.

Наші послуги складаються з: судового представництва в судах у цивільних, господарських та адміністративних справах, оскарження рішень судів та представництва в судах апеляційної і касаційної інстанції, написання позовів, клопотань, заяв, скарг, розробки договорів, контрактів, зовнішньоекономічних договорів імпорту та експорту. Крім цього, надаємо послуги адвоката в кримінальних справах. Захищаємо права свідка, потерпілого, підозрюваного, обвинуваченого під час слідчих дій і в судовому процесі. Ми досконально володіємо законодавством України і знаємо основні умови міжнародних договорів. Допоможемо розібратися в будь-якій ситуації, можете до нас звертатися практично з будь-якого питання. Також знаємо, як змусити державні органи вжити необхідних рішення, видати той чи інший документ, знаємо, як оскаржити незаконні дії і рішення органів влади. За час заняття адвокатською діяльністю у нас налагодилися взаємовідносини з рядом державних органів і приватних організацій, що спрощує виконання деяких юридичних завдань.

Наші переваги:

У таблиці вказані мінімальні розцінки на послуги адвоката по веденню нескладних справ. Вартість послуг може бути збільшена в залежності від складності ведення справи, складності написання документу, необхідності глибокого аналізу судової практики.

Досвід юридичної роботи більше 12 років, багато виграних судових спорів.
Швидка підготовка юридичних документів, протягом двох днів з моменту оплати за послуги адвоката.
Досвід кожного з адвоката входить до складу адвокатського об'єднання становить не менше 10 років, що гарантує професійний підхід до вирішення юридичних завдань.
Глибокий аналіз ситуації, аналіз судової практики, розробка найкращої для клієнта стратегії юридичних дій.
Постійна участь адвокатів в семінарах, лекціях, підвищення кваліфікації та професійного рівня.
Нестандартний підхід до вирішення складних завдань.
Повний звіт перед клієнтом, завжди інформуємо клієнта, на якій стадії перебуває вирішення його питання.
Не тішимо клієнтів ілюзіями, говоримо правду, якщо його справа безперспективна.
Дотримуємося повної конфіденційності у взаємовідносинах з клієнтами.

Чому потрібно своєчасно звертатися до судового адвоката.

Судовий процес у будь-якій галузі права має свої терміни. Якщо ви є відповідачем у суді на Мінському масиві, то закон відводить для вас певний термін для подачі відзиву на судовий позов. Пропуск цього терміну призводить до того, що несвоєчасно поданий відзив не береться до уваги. Відзив - це важливий документ, в якому ви описуєте всі заперечення проти позову та наводите свої аргументи. У разі відсутності відзиву, справа буде розглянута тільки на підставі документів доданих до позовної заяви. Рішення суду також має свій термін на оскарження, пропуск якого призводить до неможливості оскарження і як наслідок воно набирає законної сили. Тому, спочатку потрібно знайти адвоката, укласти з ним договір, і тільки після цього йти в суд і знайомитися з рішенням суду. Якщо вам вручили в суді копію рішення, або ви отримали його поштою, знайте, у вас рівно місяць щоб знайти адвоката, який підготує апеляційну скаргу. Не встигли знайти, рішення набрало законної сили. В ході судового процесу також існують певні стадії, на яких можна подавати певні докази. Якщо докази подати не на тій стадії процесу, вони не будуть долучені судом до справи. Якщо ваші права порушені, і ви збираєтеся звертатися до суду, то тут також існують свої терміни позовної давності. Ось чому важливо в найкоротші терміни наймати юриста і вживати заходів щодо захисту своїх прав. Ми працюємо по Києву і Київській області, в тому числі і на Мінському масиві. Серед наших клієнтів багато людей проживають на Мінському масиві. Захищаємо інтереси своїх клієнтів у всіх районних судах, що знаходяться на території Києва та Київської області, у всіх інстанціях. Захищаємо інтереси юридичних осіб, підприємств в господарських судах Києва та Київської області, в апеляційних і касаційних судах.

Ми допоможемо вирішити вашу проблему.

Написання позову

від 2000 грн.

Написання позову в господарському процесі

від 2000 грн.

Написання заперечень (відзиву) на позов

від 1000 грн.

Представництво в суді (за 1 засідання)

від 1000 грн.

Комплексне ведення справи в суді першої інстанції

від 5000 грн.

Списання кредиту в ПриватБанку (при оплаті 20%)

3000 грн.

Написання клопотання в судовому спорі

від 300 грн.

Написання зустрічного позову

від 2000 грн.

Написання клопотання про призначення експертизи

від 500 грн.

Юридична консультація по кредитах, ДТП, майну, разлученням, аліментах

300 грн.

Онлайн юридична консультація

безкоштовно.

Підготовка правового висновку

400 грн.

Послуги адвоката в кримінальному процесі

від 3000 грн.

Написання договорів, контрактів

від 1000 грн.