"supreme law"

адвокатське об'єднання

gallery/twitter-icon
gallery/facebook-icon

01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 46-Б, поверх 3, оф. 203

Консультації по: ☎ +38 096-819-30-72

gallery/letter-128

office@ukaz.com.ua

gallery/logo-law
gallery/44

адвокат голосіївський район

Ім’я   
Ел. пошта  
Телефон  
Повідомлення  
Вкладення  

Потрібні послуги адвоката в Голосіївському районі?

Хочете успішний результат у вашій справі?

Здійснюємо адвокатське представництво в судах в Голосіївському районі.

Розробляємо ефективні стратегії захисту в судових органах.

Оскаржуємо дії органів державної влади.

Оскаржимо бездіяльності і дії правоохоронних органів.

Проводимо ретельний аналіз матеріалів справи.

Консультуємо довірителя по моментам кримінального провадження.

Захищаємо права та законні інтереси Довірителя в судових органах, правоохоронних органах, державних організаціях, прокуратурі.

Отримати юридичну консультацію ви можете зателефонувавши нам по телефону 050-227-19-66

Коли справа ведуть професіонали адвокатського об'єднання "SUPREME LAW", ви можете бути впевнені, що ми використовуємо досвід і вміння для підготовки найбільш ефективної стратегії.

У Києві працює багато адвокатів в Голосіївському районі, адвокатських бюро, адвокатських об'єднань, але не просто знайти адвоката в Голосіївському районі, який допоможе вам. Різні адвокати в Голосіївському районі спеціалізуються на різних напрямках юридичної діяльності. Адвокат в Голосіївському районі не може бути фахівцем у всіх сферах права. Зазвичай адвокати в Голосіївському районі працюють в двох, трьох напрямках правової діяльності.

Якщо ви шукайте недорогого адвоката в Голосіївському районі, можете звернутися до нас, ми надаємо адвокатські послуги в Голосіївському районі.

Для отримання юридичної консультації зателефонуйте +38 050-227-19-66

gallery/суд1
gallery/суд1

Підготовка позову 

2000 грн.

Підготовка позову в господарському процесі

2000 грн.

Підготовка заперечень (відзиву) на позов

1000 грн.

Підготовка клопотання 

500 грн.

Представництво в суді (за 1 засідання)

500 грн

Комплексне ведення справи 

6000 грн.

Консультація

200 грн.

Вартість послуг Адвоката в Голосіївському районі:

Залишити заявку на консультацію

gallery/golosiivo

Спеціалізуємося на багатьох напрямках адвокатської діяльності в Голосіївському районі: захист інтересів клієнтів в кредитних спорах, захист інтересів при ДТП, стягнення боргів, цивільні спори, господарські спори, договірні відносини, майнові суперечки. Можете звернутися до нас практично з будь-якого питання в цивільних правовідносинах. Завдяки допомозі адвоката в Голосіївському районі багато клієнтів виграли судові спори, позбулися боргів, захистили свої права і відновили справедливість. Надаючи адвокатські послуги в Голосіївському районі, ми щодня консультуємо клієнтів, постійно розбираємося в нових справах, що гарантує вам досвід адвоката в Голосіївському районі у вирішенні вашої проблеми. Ми стикалися з багатьма важкими завданнями, але завжди вдавалося їх вирішити. Ви можете зв'язатися з адвокатом в Голосіївському районі, зателефонувавши по телефону +38 050-227-19-66, або залишити свій телефон через форму зворотного зв'язку, і ми самі зателефонуємо.

На сайті ви знайдете допомогу адвоката в Голосіївському районі, консультації з правових питань, можливість вирішити свою проблему по телефону, допомога в суді. Без використання важких юридичних термінів пояснимо, як адвокат в Голосіївському районі може допомогти у вашій ситуації, і які витрати вас чекають. Адвокат в Голосіївському районі допоможе в підготовці потрібних документів, написанні запитів, позовних заяв, проведенні експертиз, зборі довідок, захисті ваших прав в суді або державних органах. Знаходимося в Києві, місті великих можливостей, де ви безсумнівно знайдете адвоката в Голосіївському районі, який буде відповідати вашим вимогам.

Під час надання юридичної допомоги, виключається будь-який зовнішній вплив на адвоката в Голосіївському районі. Він діє незалежно, використовуючи тільки правові методи. Майже кожен з нас у своєму житті користувався послугами адвоката в Голосіївському районі. Тому, до вибору адвоката в Голосіївському районі потрібно ставитися відповідально, оскільки найчастіше від цього залежить подальше життя. Адвокат в Голосіївському районі повинен терпляче ставитися до проблем клієнта, уважно його вислухати, дати ділову пораду, і не обіцяти того, що за законодавством України зробити неможливо.

Якщо ви зупините свій вибір на нашому адвокаті в Голосіївському районі, то можете бути впевнені, що ми вам запропонуємо найефективніші способи вирішення юридичних проблем. Ми постійно вдосконалюємо свої знання, відвідуємо всілякі лекції та семінари для адвокатів в Голосіївському районі. Відстежуємо нові зміни законодавства по тих напрямках юридичної роботи, на яких ми спеціалізуємося, вивчаємо і аналізуємо судову практику, завжди володіємо найактуальнішою інформацією.

Надаємо адвокатські послуги в Голосіївському районі громадянам України вже більше десяти років, проводимо юридичні консультації на різні теми, в більшості випадків досягаємо поставлених цілей.