"supreme law"

адвокатське об'єднання

gallery/twitter-icon
gallery/facebook-icon

01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 46-Б, поверх 3, оф. 203

Консультації по: ☎ +38 096-819-30-72

gallery/letter-128

office@ukaz.com.ua

gallery/logo-law
gallery/44

адвокат

Ім’я   
Ел. пошта  
Телефон  
Повідомлення  

Захищаємо права та законні інтереси Довірителя в судових органах, правоохоронних органах, державних організаціях, прокуратурі. Якісні юридичні послуги. Низькі ціни на послуги.

Для  зв’язку з адвокатом зателефонуйте нам по

телефону 096-819-30-72

Ми знаходимося в місті Києві за адресою вул. Хрещатик, 46-Б, поверх 3, офіс 203

Вартість послуг Адвоката:

Залишити заявку на дзвінок

консультуємо клієнтів, постійно розбираємося в нових справах, що гарантує вам досвід адвоката у вирішенні вашої проблеми. Ми стикалися з багатьма важкими завданнями, але завжди вдавалося їх вирішити. Ви можете зв'язатися з адвокатом, зателефонувавши по телефону +38 050-227-19-66, або залишити свій телефон через форму зворотного зв'язку, і ми самі зателефонуємо.

На сайті ви знайдете допомогу адвоката, консультації з правових питань, можливість вирішити свою проблему по телефону, допомога в суді. Без використання важких юридичних термінів пояснимо, як адвокат може допомогти у вашій ситуації, і які витрати вас чекають. Адвокат допоможе в підготовці потрібних документів, написанні запитів, позовних заяв, проведенні експертиз, зборі довідок, захисті ваших прав в суді або державних органах. Знаходимося в Києві, місті великих можливостей, де ви безсумнівно знайдете адвоката, який буде відповідати вашим вимогам.

Під час надання юридичної допомоги, виключається будь-який зовнішній вплив на адвоката. Він діє незалежно, використовуючи тільки правові методи. Майже кожен з нас у своєму житті користувався послугами адвоката. Тому, до вибору адвоката потрібно ставитися відповідально, оскільки найчастіше від цього залежить подальше життя. Адвокат повинен терпляче ставитися до проблем клієнта, уважно його вислухати, дати ділову пораду, і не обіцяти того, що за законодавством України зробити неможливо.

Якщо ви зупините свій вибір на нашому адвокаті, то можете бути впевнені, що ми вам запропонуємо найефективніші способи вирішення юридичних проблем. Ми постійно вдосконалюємо свої знання, відвідуємо всілякі лекції та семінари для адвокатів. Відстежуємо нові зміни законодавства по тих напрямках юридичної роботи, на яких ми спеціалізуємося, вивчаємо і аналізуємо судову практику, завжди володіємо найактуальнішою інформацією.

Надаємо адвокатські послуги громадянам України вже більше десяти років, проводимо юридичні консультації на різні теми, в більшості випадків досягаємо поставлених цілей.

Адвокатське об'єднання "SUPREME LAW" складається з адвокатів, які спеціалізуються на різних напрямках надання юридичних послуг. Ми спеціалізуємося на цивільних, господарських та кримінальних правовідносинах. Що це означає: На практиці це означає, що у нас ви можете отримати допомогу адвоката по будь-яким судовим спорам і конфліктним ситуаціям виникаючим між фізичними особами, фізичними і юридичними особами, юридичними особами, та адвокатський захист від кримінального переслідування. Багато людей звертається до нас за допомогою адвоката в судових спорах з банками. Банки часто подають до судів за прострочку зі сплати кредиту,

виставляють права вимоги за кредитами на продаж через аукціони, нечисті на руку колектори купують такі кредити і відбирають у позичальників останні засоби для існування і єдине житло. Позичальники, які звернулися до нас з такою проблемою, залишаються задоволені роботою адвоката, і розуміють, що свої права треба захищати, а не пускати все на самоплин і сподіваютися на справедливий і гуманний суд. У 95 відсотках випадків, якщо з боку позичальника в судове засідання не з’являється адвокат, суд це сприймає як згоду відповідача з вимогами банку, і повністю задовольняє заявлені суми. Ми захистили багато клієнтів в таких судових суперечках. Практично по всіх справах вдається застосувати позовну давність, списати частину кредиту та відсотків, скасувати пені і штрафи, припинити поручительство. Колекторські компанії після купівлі кредиту приймають у власність іпотечне майно, яким забезпечений кредит. Шоковою стає ситуація, коли позичальника за один день позбавляють права власності, приїжджають нові власники квартири і викидають вас на вулицю. Вся біда таких схем полягає в тому, що колектори беруть у власність квартиру позичальника по заниженій в три рази оцінці, в порівнянні з риночними цінами. У підсумку виходить, що людина купила в кредит квартиру, кілька років платила кредит, квартиру забрали, а кредит вона залишається ще і винна. Ми успішно боремося з такими схемами, скасовуємо реєстрацію права власності, оскаржуємо дії державного реєстратора, скасовуємо угоди купівлі-продажу, повертаємо у власність ваше майно. Послуги адвоката надаються не тільки по іпотечних кредитах і кредитах на великі суми. Також успішно списуємо заборгованість за кредитними картками ПриватБанку. Існує два способи закриття кредитної карти, перший - через суд, другий за домовленістю з банком. Наші ресурси дозволяють закрити кредитну карту Привату за 20 відсотків від суми заборгованості по карті.

Учасники ДТП також нерідко вдаються до допомоги адвоката. Більшість наших клієнтів - це потерпілі в результаті ДТП, які хочуть відшкодувати витрачені на ремонт свого автомобіля гроші. Ми допомагаємо в судовому порядку провести стягнення матеріальної шкоди як зі страхової компанії винуватця ДТП, так і з самого винуватця. Несправедливість полягає в тому, що страхову компанію власник авто вибирає на свій розсуд під час покупки автоцивілки. Не секрет, що більшість страхових компаній не виконують свої зобов'язання по виплаті страхового відшкодування. І, якщо страхова компанія винуватця не платить страхове відшкодування потерпілому в ДТП, то це вже проблеми потерпілого. У таких випадках краще відразу вдаватися до допомоги адвоката, оскільки втрата часу може обернутися негативними наслідками. Сам винуватець ДТП відповідає за різницю між відновним ремонтом і заподіяною шкодою. Крім цих сум, винуватцю можна пред'явити і моральну шкоду, адже саме внаслідок його дій вам довелося ходити пішки замість комфортного пересування на автомобілі. Нерідко бувають випадки, коли провину за аварію намагаються повісити на потерпілого. Шляхом підміни доказів і проведення експертиз з завідомо замовленим результатом, винуватцям вдається вийти сухими з води переклавши при цьому провину на іншу особу. Якщо винуватець аварії будь-якими шляхами намагається довести свою невинність і найняв адвоката, це ознака того, що вам також потрібно звертатися за допомогою до адвоката, інакше винуватцем ДТП можете стати ви. Ми користуємося послугами перевірених експертів з досвідом не менше 15 років, які знають досконально методи визначення причин і наслідків дорожньо-транспортних пригод. Серед наших клієнтів також люди, які мають потребу в послугах адвоката по майнових спорах. Це спори, що виникають в результаті зазіхання третіх осіб на майно законного власника, суперечки про поділ спільно нажитого майна при розлученні, незаконні арешти та обтяження виконавчої служби, слідчих органів, нотаріусів, банківських установ, суперечки щодо спадкового майна та встановлення права на спадкування. Спори щодо нерухомого майна іноді стають досить складною категорією справ, що вимагає від адвоката значних зусиль по зібранню доказів. Складність полягає в тому, що найчастіше більшість документів, що підтверджують право на майно, давно загублені або знищені. Адвокату доводиться знаходити шляхи виходу з ситуацій, підтверджувати право непрямими документами, отримувати дублікати, копії втрачених документів. Наприклад, користування нерухомим майном можливо підтвердити квитанціями про оплату комунальних послуг, показаннями свідків, сусідів, іншими документами. Ми не тільки представляємо інтереси в суді з майнових спорів, а й надаємо послуги зі збору необхідних доказів, довідок, виписок, отриманні документів на нерухомість, землю.

Перевага адвоката полягає в тому, що всі державні органи і приватні організації зобов'язані надавати відповіді на письмовий запит адвоката.  Допомога адвоката значно спрощує клієнту процес збору доказів для суду.

gallery/advokat

Спеціалізуємося на багатьох напрямках адвокатської діяльності: захист інтересів клієнтів в кредитних спорах, захист інтересів при ДТП, стягнення боргів, цивільні спори, господарські спори, договірні відносини, майнові суперечки. Можете звернутися до нас практично з будь-якого питання в цивільних правовідносинах. Завдяки допомозі адвоката багато клієнтів виграли судові спори, позбулися боргів, захистили свої права і відновили справедливість. Надаючи адвокатські послуги, ми щодня

Наша спеціалізація

Адвокат по кредитах: 

захист прав кредитних позичальників в суді, оскарження дій банківських установ, колекторських організацій, захист права власності на іпотечне майно, скасування арештів, розірвання кредитних договором.

Адвокат по ДТП: 

Адвокат по кримінальним справам:

Адвокат по цивільним справам: 

Послуги адвоката учасникам аварії, стягнення страхових виплат, стягнення з винуватця компенсації по ремонту автомобіля, представництво в суді в суперечках з патрульною поліцією, проведення експертиз.

Послуги кримінального адвоката свідкові, потерпілому, підозрюваному, обвинуваченому, підсудному.  Ефективні стратегії ведення кримінальної справи, захист в суді.

Представництво інтересів клієнтів в судових спорах між фізичними і юридичними особами. Фінансові, боргові суперечки, суперечки щодо майна, визнання права власності на майно, оскарження договорів.

Адвокат по боргам: 

Стягнення боргів за розписками, договорами, контрактами, нарахування пені та інфляції. Допомога в складанні договорів позики та інших боргових документів. Арешт майна боржника, юридична підтримка стягувача.

Адвокат в господарських спорах: 

Представництво юридичних осіб в господарських судових спорах по операціях, контрактах, договорах поставки, за зовнішньоекономічними договорами. Корпоративні спори.

Адвокат по розлученню: 

Адвокат по розподілу майна: 

Написання позовних заяв, розірвання шлюбу через суд, представництво в шлюборозлучному судовому процесі. Визначення місця проживання дітей після розлучення. Позбавлення батьківських прав.

Судовий поділ спільно нажитого майна подружжя.  Розподіл грошових коштів на банківських рахунках. Визнання права власності на нерухомість. Розподіл кредитних зобов'язань.

Адвокат по спадщині: 

Допомога в прийнятті спадщини, визнання права на частину спадщини.  Визнання недійсним заповіту, поновлення строків, оспорювання родинних стосунків.  Спадкування грошей на банківському рахунку.

Адвокат по аліментах: 

Адвокат по податках: 

Написання контрактів: 

Написання позовів, стягнення аліментів на утримання дітей через суд, збільшення частини одержуваних виплат. Зміна розміру аліментів з відсоткової виплати на фіксовану суму. Арешт майна, заборона виїзду за кордон.

Судові спори в сфері бюджетного відшкодування ПДВ, подання податкових декларацій, своєчасної реєстрації податкових накладних, камеральних перевірок, накладення штрафів, помилково сплачених сум.

Написання договорів, контрактів імпорту, експорту, зовнішньоекономічної діяльності. Написання договорів поставки, купівлі-продажу. Підготовка претензій, супровід угод, юридична підтримка.

Для зв’язку з нами зателефонуйте по телефону ☎ 096-819-30-72

Ми знаходимося в місті Києві за адресою вул. Хрещатик, 46-Б, поверх 3, офіс 203

gallery/red-arrow

Або залиште свій номер телефону або електронну пошту, і ми самі вам зателефонуємо або напишемо.

Написання позову

від 2000 грн.

Написання позову в господарському процесі

від 2000 грн.

Написання заперечень (відзиву) на позов

від 1000 грн.

Представництво в суді (за 1 засідання)

від 1000 грн.

Комплексне ведення справи в суді першої інстанції

від 5000 грн.

Списання кредиту в ПриватБанку (при оплаті 20%)

3000 грн.

Позов про визнання кредиту недійсним

від 1000 грн.

Написання заперечень на позов Банку

від 1000 грн.

Написання клопотання в судовому спорі

від 300 грн.

Написання листа з пропозицією реструктуризації

від 500 грн.

Написання зустрічного позову

від 2000 грн.

Написання клопотання про призначення експертизи

від 500 грн.

Юридична консультація по кредитах, ДТП, майну, разлученням, аліментах

300 грн.

Онлайн юридична консультація

безкоштовно.

Підготовка правового висновку

400 грн.

Послуги адвоката в кримінальному процесі

від 3000 грн.

Написання договорів, контрактів

від 1000 грн.

У таблиці вказані мінімальні розцінки на послуги адвоката по веденню нескладних справ. Вартість послуг може бути збільшена в залежності від складності ведення справи, складності написання документу, необхідності глибокого аналізу судової практики.