Стоимость услуг Адвоката по Административным делам в Киеве

Стоимость услуг Адвоката по Административным делам в Киеве

У нас действует единая цена на все консультации. С детальными расценками услуг адвоката по административным делам вы можете ознакомиться, перейдя по ссылке ниже. Каждое административное дело индивидуально. Если у вас возникли проблемы с блокировкой налоговых накладных или вы получили налоговое решение – уведомление, это одна цена вопроса. А если вам необходимо освободить из-под арестов недвижимое имущество, то цена вопроса соответственно будет выше. Стоимость услуг адвоката по административным делам зависит от количества выполненной работы. Мы не берем деньги за количество потраченных часов на юридические услуги. Вы просто оплачиваете за каждое выполненное действие в целом, а сколько мы на это потратим времени – это уже наши проблемы. Для уточнения стоимости услуг конкретно по вашему административному делу, позвоните нам по телефону на сайте.

14 Комментарии

 1. На святкуванні Дня міста раніше судимі Павленко та Герасименко вирішили “пожартувати”. Вони натовкли крейди та посипали нею голови громадян, які прийшли на свято. Після цього правопорушники попросили у ведучого мікрофон та оголосили, що білий порошок містить активну отруту уповільненої дії. Більшість святкуючих було госпіталізовано, свято припинено.
  Яка відповідальність чекає на право рушників?

 2. Голова чернігівської міської ради свої м наказом забов’язав керівників державних установ та підприємців міста привести у належний санітарний стан території розташування та ведення господарської діяльності,а особливу увагу приділити територіям,що прилягають до автомобільних шляхів.Керівник автотранспортного підприємства Лобода проігнорува названий наказ та не забезпечив проведення відповідних робіт.Чи є у діях Лободи склад адміністративного правопорушення?

 3. Доброго дня! Допоможіть мені будь ласка! Мене звуть Денис. Мене цікавить питання. На мене був складений протокол про адміністративне правопорушення у 17 років, а 14 червня мені виповниться 18років. Чи буде діяти цей протокол далі? І чи потрібно з’являтися до суду якщо вас попросив віднести протокол разом з Матір’ю місцевий слідчий до суду? Дякую.

 4. Привет
  Я француженка замужем за украинцем
  У меня есть свой идентификационный номер
  Я хочу получить долгосрочную визу
  а также разрешение на работу
  как это сделать и за сколько денег? можешь ответить на мою электронную почту?

 5. Державний виконавець наклав на мене, директора ПП штраф у розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян через невиконання без поважних причин у встановлений державним виконавцем строк рішення суду про поновлення на роботі. Я хочу оскаржити відповідну постанову державного виконавця, мотивуючи це тим, що державний виконавець виніс її за три місяці після спливу встановленого ним строку для виконання зазначеного рішення суду про поновлення на роботі. Підкажіть мені, будь ласка, як правильно скласти проект скарги на рішення державного виконавця?

 6. Добрый день! На меня составили протокол 44 п.3. Якобы я продавала кофе и чай на розлив. Доказательств у них нет. В протоколе даже нет подписей свидетелей. Что за это будет. Да и я его не продавала. В протоколе даже не записаны свидетели.,кто бы мог потвердить это. В протоколе даже не написано,что я продавала кофе на розлив, просто написано продавала кофе,чем нарушила постановление кабмина от 2020года.

 7. Доброго дня. В мене запитання з приводу війського призову. Мені прийшла повістка і я пройшов комісію. При проходженні комісії в мене було виявлено хворобу. Військомат вважає що я «придатний». Мені цікаво чи заберуть мене до армії чи буде відстрочка по хворобі?

 8. Здравствуйте, у меня такая ситуация: мне нужно выписатся из дома (я нахожусь в селе). Я пошел в сельскую раду, где меня могли б выписать, но мне сказали, что выпишут после того, когда я пойду в военкомат. Я пошел в военкомат, но меня не захотели там выписывать, а начали вручать повестки и отправлять на медкомисию ( я не хочу в армию) и поэтому я оттуда ушел. Как мне выписатся из дома, чтобы не йти в военкомат?

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.